قوانین سایت

کلیه فعالیت‌های سایت آزمون‌یار پویا بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین حقوق مصرف‌کننده است و هرگونه استفاده شما از خدمات این سایت به معنی پذیرش قوانین سایت از سوی شماست.

آزمون‌یار پویا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و در حد توان و با استفاده از تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده کاربران از سایت، از آن محافظت می‏‌کند.

محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی آزمون‌یار پویا دیجیتالی هستند و بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه بلافاصله از طریق اینترنت ارسال می‌شود. آزمون‌های ارائه شده در فروشگاه قابلیت پرینت ندارند (به جز سؤالات آزمون) و هر آزمون فقط روی یک کامپیوتر قابل استفاده است. در صورت هرگونه مغایرت بین مشخصات ثبت شده محصول در فروشگاه و محصول ارسال شده یا هر گونه اشکال در محصول ارسال شده، می‌توانید از طریق بخش «تماس با ما» موضوع را به ما اطلاع دهید. به شما اطمینان می‌دهیم که در صورت وجود اشکال از طرف ما، بنا به درخواست شما یا مبلغ به حساب شما برگردانده می‌شود یا محصول مورد نظر شما اصلاح شده و برایتان ارسال می‌شود. همچنین در صورتی که بعد از اقدام به خرید از فروشگاه اینترنتی و کسر مبلغ از حساب شما، خرید خود را کامل نکنید، مبلغ کسر شده حداکثر تا 72 ساعت به حساب شما برمی‌گردد.